Chris Paul zabio sedam koševa u posljednje 22 sekunde

Denver Nuggets (1)
BigPictures/PIXSELL
24.03.2013.
u 09:55

Denver Nuggetsi nastavili su s odličnim rezultatima, upisali su svoju 16. uzastopnu pobjedu, 18. kod kuće. Pobijedili su Sacramento Kingse 101:95. Danilo Gallinari bio je najefikasniji kod Nuggetsa, postigao je 18 koševa, a uz to je ostvario i osam skokova te upisao četiri asistencije. Kod gostiju je najbolji bio DeMarcus Cousins, postigao je 24 koša, a imao je i 15 skokova.

Los Angeles Clippersi pobijedili su Brooklyn Netse (101:95), a Chris Paul odigrao je odličnu utakmicu , posebno zadnju četvrtinu. Paul je postigao 29 koševa, od čega čak 17 u posljednjoj četvrtini. Ono što je još zanimljivije, zabio je sedam koševa u posljednje 22 sekunde. Kod Netsa su najviše zabili Deron Williams i Brook Lopez, obojica po 18 koševa.

- Previše ovakvih napetih završnica smo ispustili, ovoga puta nismo željeli dopustiti da nam se to dogodi, rekao je Chris Paul nakon utakkmice.