Reuters/Pixsell
06.10.2013.
u 16:39

Chelsea je treći u ligi, ima dva boda manje od vodećeg Liverpoola, dok je Norwich 17

Nogometaši Chelseaja u sedmom kolu Premiershipa pobijedili su Norwich na gostovanju 3:1.

No, nije bilo lako kako izgleda, Mourinhova momčad do pobjede je stigla tek u posljednjim trenucima utakmice.

Londonska momčad odlično je krenula u utakmicu, već u 4. minuti Oscar je zabio za vodstvo. I taj rezultat bio je aktivan sve do 68. minute kada je Pilkington izjednačio. Činilo se da će Chelsea kiksati, ali u 85. minuti Hazard je zabio za novo vodstvo. Već u sljedećem napadu je Willian prekrasnim pogotkom postavio konačan rezultat.

Chelsea je treći u ligi, ima dva boda manje od vodećeg Liverpoola, dok  je Norwich 17.

Lovrenov Southampton pobijedio je Swansea 2:0, a hrvatski reprezentativac odigrao je svih 90 minuta te zaradio žuti karton. Southampton je na odličnom četvrtom mjestu, imao isti broj bodova kao i Chelsea.

Kad smo već kod Lovrena, spomenimo da je njegov bivši klub Lyon, sljedeći protivnik Rijeke u Europskoj ligi, izgubio 1:5 od Montpelliera.