NOVI YOUTUBE HIT

Zbog masovne tučnjave utakmicu završili "tri na tri"! (video)

17.06.2010.
u 09:40
Utakmicu finala Srbijanskog košarkaškog prvenstva obilježila je neviđena makljaža svih igrača Hemofarma i Partizana te klupa obiju momčadi.

U posljednjoj minuti, kod rezultata 80:78 za Beograđane, nervoza je došla do vrhunca. Hemofarmov igrač povučen je na pod, a suigrači su stali u njegovu obranu što je označilo početak masovne tučnjave. Pomutnja je nastala i na tribinama gdje je intervenirala policija, na klupama. Kaos je trajao 15 minuta da bi suci dopustili da se susret privede kraju.

Nakon što su svi košarkaši isključeni, šest ih je stalo igrati 'tri na tri' i Partizan je uzeo i drugu pobjedu u finalnoj seriji, a igra se na tri dobivene.

- Tijekom četvrtka odredit će se novčane kazne za sve sudionike, ostalih sankcija neće biti. Suci su odlično reagirali kada su isključili začetnike incidenta kao i igrače koji su uletjeli na teren - kazao je predstavnik Lige Tihomir Bubalo.