WBA pobijedio na Old Traffordu, City izgubio od Aston Ville

28.09.2013.
u 18:13
Pogledaj originalni članak

Šesto kolo Premiershipa bilo je puno iznenađenja. Manchester United na svom je travnjaku poražan od West Bromwich Albiona. Gosti su slavili 2:1.

WBA je poveo u 54. minuti, a samo tri minute poslije izjednačio je Wayne Rooney. Međutim, u 67. minuti Berahino ponovno dovodi goste u vodstvo i postavlja konačan rezultat.

A kiksao je i Manchester City koji je poražen u gostima. Bolja od njih bila je Aston Villa koja je pobijedila 3:2. Građani su poveli u posljednjoj minuti prvog dijela, strijelac je bio Yaya Toure. El Ahmadi je izjednačio u 51. minuti, ali je Džeko šest minuta poslije ponovno vratio goste u vodstvo.

Ipak, u razdoblju od 73. do 76. minute uslijedio je potpuni preokret. Bacuna i Weimann zabili su za pobjedu Aston Ville.

Nakon šest kola Manchester United je tek 12., ima sedam bodova, a Manchester City se nalazi na petoj poziciji.

Ostali rezultati: Fulham - Cardiff 1:2, Hull - West Ham 1:0, Southampton - Crystal Palace 2:0.

>>Učenik nije nadmašio učitelja: Tottenham i Chelsea odigrali 1:1