Dodik:

Vlada Srpske neće prekinuti odnose s Vijećem ministara

Foto
Vlada Srpske neće prekinuti odnose s Vijećem ministara
18.02.2016.
u 20:48
Pogledaj originalni članak

- Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik negirao je da je Vlada Srpske pripremila odluku o prekidu odnosa sa Vijećem ministara BiH. "To nije točno. Nitko ne želi prekinuti odnose. Mi želimo dijalog", rekao je Dodik za federalnu "TV1".

On kaže da suradnju ne zaslužuju predstavnici Republike Srpske u Vijeću ministara BiH koji ne zastupaju interese Srpske, već vlastite. Dodik je najavio da će suština zaključka Narodne skupštine Republike Srpske biti definiranje odnosa prema onima koji van Ustava u ime Srpske donose ključne odluke kao što je mehanizam koordinacije.

 

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.