MOSTAR

Deponija Uborak PONOVNO GORI: Upućeno više vatrogasnih vozila na lice mjesta

Foto: Fena
Deponija Uborak PONOVNO GORI: Upućeno više vatrogasnih vozila na lice mjesta
24.06.2026.
u 08:40
Jučer su se užareni dijelovi deponije zasipali šljunkom kako bi se spriječio dotok kisika i mogućnost ponovnog izbijanja požara.
Pogledaj originalni članak

Na deponiji Uborak u Mostaru jutros se ponovno aktivirao požar, potvrđeno je za portal "Avaza". Na snimku s lica mjesta se vidi veliki oblak dima koji se diže iznad deponije.

- Jutros se na deponiji Uborak ponovno aktivirao požar oko 7:50. Pored dva vozila koja su već bila na licu mjesta, poslana su još dva, a u planu je uključiti još - potvrđeno je za "Avaz".

Podsjećamo, jučer su se užareni dijelovi deponije zasipali šljunkom kako bi se spriječio dotok kisika i mogućnost ponovnog izbijanja požara.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.