MOSTAR

Dan žalosti u Mostaru u povodu tragedije u Ševaš Njivama

Foto
Dan žalosti u Mostaru u povodu tragedije u Ševaš Njivama
02.06.2025.
u 09:54
Pogledaj originalni članak

Na području grada Mostara ponedjeljak je proglašen Danom žalosti u povodu tragične prometne nezgode koja se dogodila 31. svibnja, a u kojoj su smrtno stradali Dalila Žugor, Enis Kurtović i Almin Crnalić. Dan žalosti obilježit će se spuštanjem zastava na pola koplja na zgradama Gradske uprave, Gradskog vijeća Grada Mostara i javnim ustanovama i poduzećima kojima je osnivač Grad Mostar.

Na Dan žalosti neće se na javnim mjestima održavati program javnog, kulturnog i zabavnog karaktera. Fizičke i pravne osobe koje obavljaju ugostiteljsko-turističku djelatnost dužni su svoje poslovanje obavljati primjereno Danu žalosti. Elektronski i drugi mediji obvezuju se da svoje programe prilagode Danu žalosti, priopćeno je iz Grada Mostara.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.