Madrižani preokrenuli

Tri pogotka Cristiana Ronalda za pobjedu Reala

10.01.2011.
u 09:09

U derbiju španjolskog prvenstva madridski Real pobijedio je Villareal sa 4:2. Gosti su vodili 0:1 i 1:2, a preokret je donio Ronaldo trima pogocima. Četvrti je postigao Kaka. Ostlai rezultati: Mallorca - Almeria 4:1, Osasuna - Getafe 1:1, Espanyol - Zaragoza 4:0, Santander - Gijon 1:1, Levante - Valencia 0:1; poredak: Barcelona 49, Real 47, Villareal 36, Valencia 34, Espanyol 31, Atletico (M) 27, Getafe 27, Mallorca 27, Athletic Bilbao 26, Sevilla 26, Sociedad 25...

Nogometaši Schalkea u prijateljskoj su utakmici sa 3:0 pobijedili Karabukspor. Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić u 87. je minuti postigao treći pogodak.

Zanimljivo je bilo 19. kolo talijanskog nogometnog prvenstva. U spektakularnoj golijadi Milan je kod kuće remizirao (4:4) protiv Udinesea. Čak tri pogotka postignuta su u posljednjih osam minuta, a po dva postigli su Pato i Di Natale.

A na simboličan su način navijači Sampdorije proslavili pobjedu (2:1) svojih ljubimaca u Genovi nad Romom. Na tribine su donijeli veliki lijes ispod kojeg su postavili transparent "Doviđenja, Serie A". Ostali rezultati: Bari - Bologna 0:2, Catania - Inter 1:2, Cesean - Genoa 0:0, Chievo - Palermo 0:0, Fiorentina - Brescia 3:2, Lazio - Lecce 1:2, Parma - Cagliari 1:2, Napoli - Juventus 3:0. Poredak: Milan 40, Napoli 36, Lazio 34, Roma 32, Juventus 31, Palermo 31, Inter 29 (17)...