crna gora

Mitropolit Amfilohije priključen na kisik

Foto
Mitropolit Amfilohije priključen na kisik
12.10.2020.
u 09:24
Pogledaj originalni članak

Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije zbog blage progresije nalaza na plućima je priključen kisik.

Stanje Amfilohija, navodno, nije ozbiljno u ovom trenutku, pišu crnogorski mediji.

Amfilohije je 6. listopada primljen na bolničko liječenje na odjel pulmologije Kliničkog centra Crne Gore nakon što je test pokazao da je pozitivan na koronavirus.

Podsjetimo, Amfilohije je prvobitno, prema tvrdnjama medicinskog osoblja bolnice Danilo Prvi odbio testirati se na koronu, tvrdeći da se premorio. Tada mu je samo urađen nalaz krvi.

Ipak, dva dana nakon, kako mu temperatura nije spadala, doveden u cetinjsku bolnicu gdje je testiran, nakon čega je test pokazao da je pozitivan na koronu.

 

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 1

Avatar Nashorn
Nashorn
14:12 12.10.2020.

Chinese virus. Vrag došao po svoje...