Željezničar u 90. minuti došao do pobjede

09.08.2015.
u 20:13
Enis Sadiković je sjajnim udarcem matirao Živkovića i srušio Vitez i samoj završnici.
Pogledaj originalni članak

Željezničar se provukao kod Viteza jedinim pogotkom u 90. minuti utakmice. Plavi su tako došli do svoje prve ovosezonske pobjede (1:0).

Bila je to utakmica koja je donijela sadržajnu igru, te malo bolju igru gostiju, iako su u domaći lako mogli doći do pogotka u prvom dijelu. Ipak, u 90. minuti susreta Željo je stigao do pobjede.

Enis Sadiković je sjajnim udarcem matirao Živkovića , koji je do tog trenutka pružio zapaženu izvedbu.

Rudar i Olimpic su u slaboj utakmici podijelili bodove uz najnepopularniji rezultat (0:0). Gledatelji su vidjeli malo stvari koje nogomet čine lijepim. Sloboda je napravila veliki uspjeh na gostovanju kod Slavije.

Jedini pogodak postigao je Ahmetović u 39. minuti utakmice. U drugom dijelu Spalević je mogao izjednačiti, ali je njegova odlična prigoda je propala.