UVJERLJIVA POBJEDA

Real bez Modrića zabio osam komada trećeligašu

06.12.2018.
u 20:30
Po dva pogotka za momčad europskog prvaka postigli su Asensio (33, 35) i Isco (47, 83), a po jedan Sanchez (39) i Junior Vinicius (75). Za goste je jedini gol postigao Qasmi iz kaznenog udarca u 81. minuti.

Nogometaši Real Madrida plasirali su se u osminu finala španjolskog Kupa kralja, nakon što su u uzvratnoj utakmici odigranoj u četvrtak na Santiago Bernabeuu pobijedili trećeligaša Melillu sa 6-1 (3-0) te potvrdili uvjerljivu pobjedu iz prvog dvoboja (4-0) i s ukupnih 10-1 prošli u sljedeću fazu natjecanja.

Trener Madriđana Santiago Solari u ovoj je utakmici izostavio iz sastava najboljeg nogometaša svijeta Luku Modrića, koji nije bio ni na klupi za pričuvne igrače.

U četvrtak je među 16 najboljih u španjolskom Kupu prošao i Levante koji je pobijedio drugoligaša Lugo sa 2-0 u uzvratu, nakon što je u prvom dvboju bilo 1-1.

U preostale tri utakmice koje su na rasporedu večeras sastaju se Eibar - Sporting Gijon (0-2), Huesca - Athletic Bilbao (0-4) i Betis - Real Santander (1-0).