Sarajevo

Ovako je Grbavica ugostila svjetske prvake: Zavirite u svlačionicu Francuske

02.04.2021.
u 11:09

Nogometna reprezentacija Francuske u trećem kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo koje će se 2022. godine igrati u Kataru gostovala je bh. tima na stadionu Grbavica.

Francuzi su slavili s minimalnih 1:0 pogotkom Griezmanna u utakmici u kojoj je naša selekcija bila ravnopravan protivnik na terenu. Francuzi jesu imali terensku inicijativu, ali je u prvom poluvremenu Plave spašavao golman Tottenhama – Hugo Lloris.

Francuzi su na službeno YouTube računu Nogometnog saveza objavili detalje dolaska i boravka u svlačionici prije utakmice, na poluvremenu i nakon utakmice.

Kako se spremaju za utakmicu, što slušaju u svlačionici, kakva je bila reakcija Didiera Deschampsa na poluvremenu, kako su se ponašali nakon što je Daniele Orsato označio kraj utakmice, pogledajte u ovom videoprilogu.

Iduću utakmicu kvalifikacijav reprezentacija BiH  igra 1. rujna na gostujućem terenu u Francuskoj.