juventus

Mandžo ovog puta nije bio pravi: Max, mogao bi ga ponekad odmoriti

17.09.2018.
u 19:29

Juventus je ovog vikenda nastavio pobjednički niz u talijanskoj ligi. U 4. kolu momčad Massimiliana Allegrija kod kuće je nadjačala Sassuolo s 2:1, a oba pogotka za Staru damu zabio je Cristiano Ronaldo.

Talijanski mediji nisu imali problema izabrati igrača utakmice. Portugalac je nakon slabog ulaska u sezonu napokon namjestio nišanske sprave i odveo svoju momčad do novog trijumfa. No Gazzetta dello Sport za najslabijeg igrača u Juventusovom sastavu izabrala je Marija Mandžukića.

"Tijekom utakmice djelovao je izgubljeno, lutao je. Mario nije bio sto posto u dvoboju", piše Gazzetta dello Sport te napominje kako bi trener Max Allegri ponekad mogao odmoriti Mandžukića i Khediru.

Među najslabije ocijenjenim igračima bio je i Douglas Costa koji je u 61. minuti zamijenio hrvatskog napadača. I to s razlogom!

U nešto više od pola sata igre Brazilac nije pokazao ništa, a u sudačkoj nadoknadi je nakon rasprave s Federicom Di Francescom pljunuo Sassuolova igrača te je dobio crveni karton.