TENIS

KUMOVI KAKVIH NITKO NEMA! ČILIĆ I DODIG U FINALU OLIMPIJSKIH IGARA

29.07.2021.
u 09:37

Hrvatski tenisači Marin Čilič i Ivan Dodig ušli su u finale parova teniskog turnira na Olimpijskim igrama u Tokiju! S lakoćom su pobijedili novozelandski par Michael Venus-Marcus Daniell u dva seta rezultatom 6-2, 6-2

Za ovu pobjedu trebalo sat i 15 minuta. Uvjerljivi su bili kumovi, nisu ispuštali servis, a Novozelanđani jednostavno nisu imali rješenja za našu igru. Zaista igra vrijedna zlata, u cijelom meču samo 4 prisiljene pogreške i 70% uspješnosti na servisu samo idu u prilog tome.

Podsjetimo, Čilić i Dodig jučer su u četvrtfinalu pobijedili britanski par Andy Murray/Joe Salisbury s 4-6, 7-6 (2), 10-7 nakon dva sata i 15 minuta igre u Ariaki Centru.

Kasnije i drugi hrvatski par igra polufinale. Nikolu Mektića i Matu Pavića u polufinalu čekaju Amerikanci Austin Krajiček Tennys Sandgren.

Bolji u ovom meču bit će protivnik našem paru, taj meč pratimo nešto kasnije, a velike su šanse da gledamo hrvatsko finale!