LMZ općine Grude

Galić: Pobjede Grude Centru daju samopouzdanje i nadu da ekipa može otići do kraja

30.07.2016.
u 08:00
Pogledaj originalni članak

Kolo prije kraja poznati su četvrtfinalisti Lige mjesnih zajednica općine Grude iz skupine B. Natjecanje nastavljaju Grude Centar, Drinovci, Sovići Donji i Dragićina, dok će Grude Zapad, Grude Boboška, Pocrte i Tihaljina iduće godine pokušati ostvariti uspjeh na natjecanju. Grude Centar je u 6 utakmica upisao maksimalan broj pobjeda. U posljednjoj su golovima Ivana Ćorluke i Željka Galića pobijedili Zapad za koji je pogodak zabio sjajni Nikola Kozina. Igrač utakmice bio je Ivan Ćorluka, jedan od dvojice braće koji dominiraju posljednjih godina u ligi. Na vratima Centra je Mario Galić. Popularni Manćo je imao niz sjajnih obrana u posljednjim utakmicama i jedan je od zaslužnijih za uspjehe ekipe. - Iako smo oslabljeni za nekoliko igrača u odnosu na ranije godine, moram reći kako sam zadovoljan našom igrom u dosadašnjem dijelu natjecanja. Imamo maksimalan učinak nakon 6 utakmicama, što nam daje samopouzdanje i nadu kako možemo otići do kraja. Mislim da smo, uz prošlogodišnjeg osvajača lige Pešiju i Donje Soviće, favoriti za osvajanje. Prvenstveno zbog odličnih igara našeg majstora Ante Ćorluke kojeg smatram najboljim igrače lige, govori nam vratar Centra Galić. U ostalim utakmicama, Grude Boboška i Tihaljina su podijelile bodove, završilo je 3:3, a igrač utakmice bio je Frano Primorac iz Tihaljine. Na krilima raspoloženog Darka Palca, koji je postigao 2 pogotka i bio igrač utakmice, Dragićina je svladala Pocrte rezultatom 5:3. U posljednjoj utakmici Drinovci su pobijedili Soviće Donje s čak 7:2. Već na poluvremenu Drinovci su imali 4:0, a potop je nastavljen u nastavku.

Ivan Pandžić je postigao hat-trick u vrijednoj pobjedi i bio je igrač utakmice. Sinoć su odigrane utakmice skupine A.•