NK Široki Brijeg danas je potvrdio dolazak čak tri nova igrača. Novi igrači koji su stigli u Široki su Ante Bolanča, Mario Kordić-Gružić i Luka Romac.
"NK Široki Brijeg s zadovoljstvom potvrđuje dolazak Ante Bolanče, koji je s klubom potpisao ugovor do ljeta 2027. godine.
Lijevi bek svojim će kvalitetama i radnom etikom pojačati konkurenciju u obrambenoj liniji te predstavljati dodatnu opciju stručnom stožeru u nadolazećoj sezoni.
“𝘚𝘳𝘦𝘵𝘢𝘯 𝘴𝘢𝘮 𝘪 𝘱𝘰𝘯𝘰𝘴𝘢𝘯 š𝘵𝘰 𝘶 𝘕𝘒 Š𝘪𝘳𝘰𝘬𝘪 𝘉𝘳𝘪𝘫𝘦𝘨 𝘪𝘮𝘢𝘮 𝘱𝘳𝘪𝘭𝘪𝘬𝘶 𝘻𝘢𝘱𝘰č𝘦𝘵𝘪 𝘯𝘰𝘷𝘰 𝘱𝘰𝘨𝘭𝘢𝘷𝘭𝘫𝘦 𝘴𝘷𝘰𝘫𝘦 𝘬𝘢𝘳𝘪𝘫𝘦𝘳𝘦. 𝘡𝘢𝘩𝘷𝘢𝘭𝘫𝘶𝘫𝘦𝘮 𝘬𝘭𝘶𝘣𝘶 𝘯𝘢 𝘶𝘬𝘢𝘻𝘢𝘯𝘰𝘮 𝘱𝘰𝘷𝘫𝘦𝘳𝘦𝘯𝘫𝘶, 𝘬𝘢𝘰 𝘪 𝘴𝘷𝘪𝘮𝘢 𝘬𝘰𝘫𝘪 𝘴𝘶 𝘮𝘦 𝘱𝘰𝘥𝘳ž𝘢𝘷𝘢𝘭𝘪 𝘯𝘢 𝘰𝘷𝘰𝘮 𝘱𝘶𝘵𝘶. 𝘋𝘢𝘵 ć𝘶 𝘴𝘷𝘦 𝘰𝘥 𝘴𝘦𝘣𝘦 𝘬𝘢𝘬𝘰 𝘣𝘪𝘩 𝘰𝘱𝘳𝘢𝘷𝘥𝘢𝘰 𝘰č𝘦𝘬𝘪𝘷𝘢𝘯𝘫𝘢 𝘵𝘦 𝘥𝘢 𝘻𝘢𝘫𝘦𝘥𝘯𝘰 𝘴 𝘦𝘬𝘪𝘱𝘰𝘮 𝘶𝘻 𝘉𝘰ž𝘫𝘶 𝘱𝘰𝘮𝘰ć 𝘰𝘴𝘵𝘷𝘢𝘳𝘪𝘮𝘰 𝘬𝘭𝘶𝘱𝘴𝘬𝘦 𝘤𝘪𝘭𝘫𝘦𝘷𝘦,” rekao je Ante nakon potpisa.
Vezni igrač Luka Romac potpisao je ugovor s NK Široki Brijeg do ljeta 2027. godine.
Romac će pojačati konkurenciju u veznom redu te biti na raspolaganju stručnom stožeru u predstojećim natjecateljskim izazovima.
“𝘡𝘢𝘩𝘷𝘢𝘭𝘫𝘶𝘫𝘦𝘮 𝘬𝘭𝘶𝘣𝘶 𝘯𝘢 𝘶𝘬𝘢𝘻𝘢𝘯𝘰𝘮 𝘱𝘰𝘷𝘫𝘦𝘳𝘦𝘯𝘫𝘶 𝘪 𝘱𝘳𝘪𝘭𝘪𝘤𝘪 𝘥𝘢 𝘱𝘰𝘴𝘵𝘢𝘯𝘦𝘮 𝘥𝘪𝘰 𝘦𝘬𝘪𝘱𝘦. 𝘋𝘢𝘵 ć𝘶 𝘴𝘷𝘰𝘫 𝘮𝘢𝘬𝘴𝘪𝘮𝘶𝘮 𝘶 𝘴𝘷𝘢𝘬𝘰𝘫 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘪 𝘬𝘢𝘬𝘰 𝘣𝘪𝘴𝘮𝘰 𝘻𝘢𝘫𝘦𝘥𝘯𝘰 𝘰𝘴𝘵𝘷𝘢𝘳𝘪𝘭𝘪 š𝘵𝘰 𝘣𝘰𝘭𝘫𝘦 𝘳𝘦𝘻𝘶𝘭𝘵𝘢𝘵𝘦,” Luka nakon potpisa.
Vezni igrač Mario Kordić-Gružić potpisao je ugovor s NK Široki Brijeg do ljeta 2028. godine.
Kordić-Gružić nastavit će svoj razvoj u plavo-bijelom dresu te će i u narednom razdoblju bit na raspolaganju stručnom stožeru.
“𝘏𝘷𝘢𝘭𝘢 𝘕𝘒 Š𝘪𝘳𝘰𝘬𝘪 𝘉𝘳𝘪𝘫𝘦𝘨 𝘯𝘢 𝘶𝘬𝘢𝘻𝘢𝘯𝘰𝘮 𝘱𝘰𝘷𝘫𝘦𝘳𝘦𝘯𝘫𝘶 𝘪 𝘱𝘳𝘪𝘭𝘪𝘤𝘪 𝘥𝘢 𝘯𝘰𝘴𝘪𝘮 𝘥𝘳𝘦𝘴 𝘰𝘷𝘰𝘨 𝘬𝘭𝘶𝘣𝘢. 𝘚𝘷𝘫𝘦𝘴𝘵𝘢𝘯 𝘴𝘢𝘮 𝘯𝘫𝘦𝘨𝘰𝘷𝘦 𝘣𝘰𝘨𝘢𝘵𝘦 𝘵𝘳𝘢𝘥𝘪𝘤𝘪𝘫𝘦 𝘪 𝘰𝘥𝘨𝘰𝘷𝘰𝘳𝘯𝘰𝘴𝘵𝘪 𝘬𝘰𝘫𝘶 𝘰𝘷𝘢𝘫 𝘨𝘳𝘣 𝘯𝘰𝘴𝘪 𝘵𝘦 ć𝘶 𝘥𝘢𝘵𝘪 𝘴𝘷𝘦 𝘰𝘥 𝘴𝘦𝘣𝘦 𝘥𝘢 𝘰𝘱𝘳𝘢𝘷𝘥𝘢𝘮 𝘰č𝘦𝘬𝘪𝘷𝘢𝘯𝘫𝘢. 𝘝𝘦𝘴𝘦𝘭𝘪𝘮 𝘴𝘦 𝘯𝘰𝘷𝘪𝘮 𝘪𝘻𝘢𝘻𝘰𝘷𝘪𝘮𝘢 𝘪 𝘻𝘢𝘫𝘦𝘥𝘯𝘪č𝘬𝘪𝘮 𝘶𝘴𝘱𝘫𝘦𝘴𝘪𝘮𝘢.”
Iz NK Široki Brijeg su poručili da svim igračima žele dobrodošlicu te puno uspjeha u dresu NK Široki Brijeg!