PRESUDIO MU HAJDUK

Doznajemo: Željko Kopić više nije trener Dinama!

21.04.2022.
u 12:20
Strijelac jedinog gola bio je Nikola Kalinić u 63. minuti zakucavši tako poljednji čavao u Kopićev lijes

Željko Kopić više nije trener Dinama.

Nakon što je u zaostaloj utakmici 9. kola Prve HNL Hajduk na Poljudu svladao Dinamo sa 1-0 (0-0), Uprava Dinama je, saznajemo, odlučila da je vrijeme za "šok terapiju". Strijelac jedinog gola bio je Nikola Kalinić u 63. minuti zakucavši tako poljednji čavao u Kopićev lijes.

Zadržao je Dinamo vodeću poziciju i nakon ovoga poraza, ali ne zabiti gol u tri susreta s Hajdukom (a možemo dodati - i u jednom s Osijekom) nije oprostivo za trenera najskupljeg i najtrofejnijeg hrvatskog kluba.

Prema našim informacijama, nasljednik bi trebao biti Sergej Jakirović koji je noćas - baš nakon Dinamovog poraza - poslao značajnu poruku na svome instagramu:

"Svaki put je neopisiv osjećaj proći pored tribine i osjetiti ponos,radost i veselje navijača. Hvala vam na potpori i podršci cijelo vrijeme, iako nekad nije išlo kako smo zamislili. Volim reći, ako nas ne podržavate u porazu, nemojte ni u pobjedama. Najbitnije je da uvijek dajemo sve od sebe.  #igrajdokraja HVALA", stoji u objavi.