Dinamo osigurao europsku jesen i skupine jednog od dva euro natjecanja

Dinamo
Dinamo
05.08.2015.
u 01:04
Pogotke za Modre postigli su Marko Pjaca, Arijan Ademi i Marko Rog. Molde je uspio izjednačiti, ali na sreću samo izjednačiti tako da je Dinamo zbog većeg broja postignutih golova u gostima ukupnim rezultatom 4:4 uspio proći dalje

Dinamo je nakon šokantne utakmice u Norveškoj uspio proći u posljednje pretkolo Lige prvaka nakon nevjerojatne utakmice (3:3). Pokazali su plavi dva lica u dva poluvremena, ali su ipak prošli. Prvo poluvrijeme je donijelo četiri pogotka i dva promašena jedanesterca Moldea. Jednom je Kamari lopta otišla preko gola, a drugi put je Eduardo obranio Singhiu loptu. Molde je ipak u drugom poluvremenu uspio zabiti iz penala. Pogotke za Modre postigli su Marko Pjaca, Arijan Ademi i Marko Rog. Molde je uspio izjednačiti, ali na sreću samo izjednačiti tako da je Dinamo zbog većeg broja postignutih golova u gostima ukupnim rezultatom 4:4 uspio proći dalje.

Dinamo je ovom pobjedom osigurao europsku jesen bilo u Europskoj ligi ili u Ligi prvaka.