Sudar vodećih momčadi

Derbi Zrinjski - Borac ipak će se igrati u ponedjeljak. Peljto dijeli pravdu

Foto: REUTERS
Derbi Zrinjski - Borac ipak će se igrati u ponedjeljak. Peljto dijeli pravdu
24.10.2025.
u 12:05
Iako je raniji termin odigravanja derbija između banjolučkog Borca i mostarskog Zrinjskog bio nedjelja - 17.30 u Mostaru, utakmica će se igrati u ponedjeljak od 18 sati
Pogledaj originalni članak

Od danas (petak) do ponedjeljka igrat će se 12. kolo Wwin lige BiH, a Nogometni savez BiH odredio je službene osobe za svih pet susreta. Kolo večeras od 18 sati na Koševu otvaraju Sarajevo i Sloga iz Doboja. Frano Jelić bit će glavni sudac. Sutra (subota) igrat će Rudar i Željezničar (16 sati) te Velež i Široki Brijeg (20.45). Susret u Prijedoru sudit će Mateo Musa, a u Mostaru Dragan Petrović. U nedjelju Posušje od 15.15 dočekuje Radnik, a sudit će Aleksandar Njegomirović.

Iako je raniji termin odigravanja derbija između vodećih momčadi na ljestvici - banjolučkog Borca i mostarskog Zrinjskog bio nedjelja - 17.30 u Mostaru, utakmica će se ipak igrati u ponedjeljak od 18 sati. Meč na stadionu pod Bijelim brijegom ujedno će i zatvoriti 12. kolo domaćega prvenstva derbi vodećih momčadi na ljestvici Borca i Zrinjskog u Mostaru, a meč će suditi Irfan Peljto.

odsjetimo, Zrinjski se vraća obvezama u domaćem prvenstvu nakon što je s Mainzom u gostima odigrao drugo kolo Konferencijske lige. Momčad Igora Štimca, iako većim dijelom susreta s igračem manje, izgubila je od njemačkoga Bundesligaša s minimalnih 1:0. 

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.