'JOŠ TRAŽIM POUZDANOG'

Neda Ukraden: Dobivala sam bračne ponude nakon samo jedne večere

Foto: Tomislav Miletic/PIXSELL
Neda Ukraden: Dobivala sam bračne ponude nakon samo jedne večere
17.01.2020.
u 08:20
Pjevačica je progovorila o zlobnim i neistinitim komentarima, braku, ali i o tome da misli kako je ona uzor i ideal 'normalnim djevojkama' koje se bave istim poslom.
Pogledaj originalni članak

Postoji velika šansa da će pjevačica Neda Ukraden predstavljati Srbiju na Eurosongu, barem tako tvrde tamošnji mediji.

Tim povodom pjevačica je progovorila o zlobnim i neistinitim komentarima, braku, ali i o tome da misli kako je ona uzor 'normalnim djevojkama' koje se bave istim poslom.

 -  Za većinu normalnih djevojaka i žena, ja sam uzor i ideal kako bi htjele izgledati u mojim godinama i imati takvu karijeru. Druge, sitne i zlobne primjedbe više govore o njihovim frustracijama -kazala je Neda i nastavila:

- Nema bolje zaštite od zlobnih i neistinitih komentara nego što su rad i obitelj, gledati svoja posla i raditi posao najbolje što možeš, birati zanimljive pjesme, držati dobre koncerte, a poštovati i voljeti svoje najmilije - tvrdi pjevačica i otkriva da nije u braku jer tu instituciju shvaća ozbiljno.

- Dobivala sam bračne ponude nakon samo jedne večere, ali brak shvaćam izuzetno ozbiljno, jer sam odgovorna majka svom djetetu. I naravno, još nisam našla dovoljno ozbiljnog, pouzdanog i karizmatičnog partnera.

 

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.