ZAVRŠILO 2:2

Realu tek bod kod Villarreala, Bale zabio prvijenac u debiju

14.09.2013.
u 23:59
Luka Modrić odigrao je cijeli susret na poziciji zadnjeg veznog te je započeo akciju kod Baleovog pogotka

Nogometaši Reala rano su počeli prosipati bodove. U 4. kolu Primere kod Villarreala su odigrali 2:2, a jedina dobra vijest je da se Gareth Bale ekspresno uklopio u momčad i u debiju zabio prvijenac.

Na asistenciju Carvajala u 39. minuti utakmice Velšanin je zabio za 1:1, nakon što su domaćini vodili pogotkom Canija iz 21. minute. Bale je igrao do 61. minute kada ga je zamijenio Di Maria.

Tri minute kasnije u strijelce se upisao Cristiano Ronaldo, no kratko je trajala prednost Reala. Dos Santos uskoro izjednačuje na 2:2 i donosi Villarrealu bod za ukupnih deset i 3. mjesto na ljestvici! Real također ima deset bodova, no četvrti je zbog lošije gol-razlike.

Luka Modrić odigrao je cijeli susret na poziciji zadnjeg veznog u paru s Khedirom kojeg je u 60. minuti zamijenio Illarramendi. Hrvatski veznjak započeo je akciju kod Baleovog pogotka.

Poredak: 1. Barcelona 12, 2. Atletico 12, 3. Villarreal 10, 4. Real Madrid 10, 5. Athletic Biblao 6...