Lyon s 4:0 razbio Bordeaux, Lovrenu 90 minuta

Autor
Ante Buškulić
17.02.2013.
u 17:25
U engleskom FA kupu favoriti su se poigrali. Chelsea je u ponovljenoj utakmici 4. kola s 4:0 pobijedio Brentford

U derbiju 25. kola francuskoga prvenstva Lyon je iznenađujuće uvjerljivo kao gost svladao Bordeaux, s 4:0. Strijelci su bili Grenier (2), Fofana i Lacazette, a Dejan Lovren igrao je svih 90 minuta. I nije dobio karton! Za domaćina je drugo poluvrijeme odigrao Gregory Sertić. Lyon ima utakmicu više i tri boda manje od vodećeg PSG-a, dok je Bordeaux deveti.

U engleskom FA kupu favoriti su se poigrali. Chelsea je u ponovljenoj utakmici 4. kola s 4:0 pobijedio Brentford (Mata, Oscar, Lampard, Terry) i ušao u osminu finala, dok je Manchester City izborio četvrtfinale također s 4:0, protiv Leedsa (Agüero 2, Toure, Tevez).

Talijanska liga, 25. kolo: Torino - Atalanta (Livaja od 46., Budan na klupi) 2:1, Napoli (bez Radoševića) - Sampdoria 0:0, Pescara (Vukušić od 75.) - Cagliari 0:2, Genoa - Udinese 1:0, Catania - Bologna 1:0. Poredak: Juventus 55, Napoli 51, Milan 44, Lazio 44 (24), Inter 43 (24)...