Zürich siguran kod Zrinjskog, male šanse za prolaz

Zrinjski
1/5
28.09.2016.
u 20:18

Danas su kompletirane utakmice juniorske Lige prvaka. Tako je diljem Europe odigrano osam utakmica 2. kola grupne faze juniorske Lige prvaka, te 11 utakmica 1. kola drugog dijela ždrijeba, onog koji se igra nokaut fazom. U tom se dijelu ždrijeba odmah igra na ispadanje...

Nastupila su i dva Hrvata - Mario Crnički (Bayern) i Toni Domgjoni (Zürich). Mario Crnički zabio je u pobjedi (3:1) minhenskog Bayerna na gostovanju kod Atletico Madrida. Mladi napadač koji je nastupio za brojne hrvatske selekcije (U-15, U-16, U-17 i U-19) u 60. minuti povisio je rezultat na 2:0, a na travnjaki je bio do 87. minute...

Juniori Zrinjskog su doživjeli uvjerljiv poraz na domaćem terenu od Züricha. Utakmica je završila 3:0 za Švicarce. U 9. je minuti strijelac bio Ruegg, a u 33. Aliu. Konačnih 3:0 je postavio Ruegg svojim drugim pogotkom. Ako žele dalje, Mostarci moraju napraviti pravo iznenađenje u uzvratu, prenosi Goal.com

Toni Domgjoni mladi je veznjak rođen u Koprivnici, te bivši član Slaven Belupa iz kojeg je još 2009. godine preselio u Švicarsku. Zahvalni veznjak imao je punu minutažu u pobjedi Züricha.

Rezultati, grupna gaza Lige prvaka:
Bešiktaš - Dinamo Kijev 3:3, Rostov - PSV 0:6, Borussia Mönchengladbach - Barcelona 1:3, Arsenal - Basel 1:2, Ludogorec - PSG 1:8, Atletico Madrid - Bayern 1:3, Napoli - Benfica 1:2, Celtic - Man. City 0:4.

Nokaut faza Lige prvaka (prve utakmice):
Sparta Prag - Mladost Podgorica 4:0, APOEL - Roma 0:3, Altinordu - Levski 5:0, Briedablik - Ajax 0:3, Domžale - Čukarički 1:1, HJK Helsinki - Cork City 0:0, Nitra - Malaga 2:3, Puskas Akademia - PAOK 1:1, Rosenborg - AIK Stockholm 0:0, Vitorul Constanta - Šerif Tiraspol 4:1, Zrinjski - Zürich 3:2.