kosarka
1/4
22.02.2017.
u 21:57

Košarkaši Zrinjskoga doživjeli su večeras drugi domaći poraz u ovoj sezoni. Nakon Kaknja u dvorani na Bijelom Brijegu slavila je momčad Sparsa rezultatom 88:74, piše pogled.ba.

Prvi dio utakmice nije dao nagovijestiti pobjedu gostiju iz Sarajeva, jer je Zrinjski nakon 20 minuta igre imao vodstvo 44:32.

Sparsi su treću četvrtinu dobili 30:12 i preuzeli vodstvo, a šest minuta prije kraja imaju prednost 71:61. Zrinjski tada radi seriju 9:0, no gosti uzvraćaju na isti način, te je dvije minute prije kraja pitanje pobjednika bilo rješeno.

Zlatko Jovanović postigao je 27, a Maksim Kovačević 26 koševa za Sparse, dok se u ekipi Zrinjskog istaknuo Božo Đurasović s 22 poena.