Sigurna pobjeda Zrinjskog protiv Širokog Brijega!

Zrinjski
HŠK Zrinjski
03.05.2024.
u 22:27

Nogometaši Zrinjskog ostvarili su sigurnu pobjedu od 3:0 na svom terenu protiv Širokog Brijega, te su tako nastavili borbu za titulu u WWin ligi Bosne i Hercegovine.

Do devete minute bilo je mirno, a onda dvije sjajne intervencije golmana gostiju Puljića. Posebno se istaknuo u drugoj situaciji kada je glavom šutirao Bilbija.

Minut nakon toga nevjerojatan promašaj Magdića. Sam je bio na dva metra, gol je bio prazan, ali šutira pored gola igrač Zrinjskog, piše Sportsport.

Penal za Zrinjski u 19. minuti pokazao je sudac Antonijo Bandić. Loptu je na bijelu točku stavio Nemanja Bilbija i postigao novi gol.

Samo pet minuta kasnije bilo je 2:0 za Zrinjski. Bilbija je s prve stative prebacio loptu na drugu, a tamo je bio Magdić koji je ubacio loptu u prazan gol.

Dobra akcija gostiju u 29. minuti. Lijepo dodavanje Chinedua za Kpana, ali nije lopta stigla do njegovo suigrača i domaći su se spasili u toj situaciji.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo većih uzbuđenja.

Umalo je u 48. minuti bilo 2:1. Kpan je centrirao, loptu je dodirnuo Tičinović i zamalo prevario Marića.

Pogreška domaćih u 59. minuti, šutirao je Marić s 30 metara, ali je Marić jako dobro obranio njegov udarac.

Novi dobar napad Zrinjskog u 74. minuti, ali dobro je reagovala obrana gostujuće ekipe.

U posljednjim trenucima utakmice dosuđen je novi penal za Zrinjski. Ovaj put siguran je bio Kozina.