utakmica

Remi Željezničara i Širokog Brijega

23.06.2017.
u 19:55

Nogometaši Željezničara i Širokog Brijega danas su odigrali neriješeno 1:1 u Tomislavgradu u prijateljskoj utakmici u sklopu priprema obje ekipe za nadolazeće nastupe u pretkolu Europske lige.

Širokobriježani su poveli u osmoj minuti golom Dejan Čabraja nakon greške obrane Željezničara.

Pred kraj prvog poluvremena za poravnanje rezultata sjajnu priliku je promašio Ivan Lendrić, koji je iz neposredne blizine šutirao iznad prečke gola Širokobriježana.

Ipak do izjednačenja je tim s Grbavice došao u 72. minuti pogotkom Denisa Žerića.

Do kraja meča rezultat se nije mijenjao.

Željezničar i Široki će 29. lipnja odigrati utakmice prvog pretkola Europske lige. Protivnik 'plavim' će biti crnogorska Zeta iz Golubovca, a Širokobriježanima kazahstanski Ordabasy.