Dora Ćosić pobjednica 40. stolnoteniskog memorijala "Đuro Dubenik"

Dora Ćosić
15.02.2017.
u 12:01

Mlada Vitežanka turnir je osvojila u konkurenciji kadetkinja (do 15 godina), a u finalu je rezultatom 3:1 pobijedila kadetsku reprezentativku Hrvatske Hannu Lončarević.

Članica STK "CM" iz Viteza Dora Ćosić pobjednica je 40. jubilarnog stolnoteniskog memorijala "Đuro Dubenik", održanog u Dugom Selu.

Mlada Vitežanka turnir je osvojila u konkurenciji kadetkinja (do 15 godina), a u finalu je rezultatom 3:1  pobijedila kadetsku reprezentativku Hrvatske Hannu Lončarević.

Memorijal "Đuro Dubenik" ove godine okupio je 338 stolnotenisača iz 53 kluba iz Bosne i Hercegovine i Hrvatske.

Dora Ćosić nedavno je na manifestaciji "Izbor najboljih sportaša SBŽ za 2016. godinu“ izabrana za najuspješniju sportašicu u kategoriji kadetkinja. Ćosić je aktualna prvakinja BiH u kategoriji U-11, a u prošloj godini ostvarila je zavidne rezultate i na međunarodnim natjecanjima.