PSG ponovno kiksao, Slaven Bilić krenuo pobjedom

slaven bilic
lokomotiv.ru
18.08.2013.
u 23:17

Gosti su pogotkom Pedrettija vodili sve do 86. minute, a tada je Cavani zabio za izjednačenje

U Francuskoj je Monaco pokazao da je ulaganje milijuna eura imalo smisla, složena je jako dobra momčad koja je sa Subašićem na vratima slavila 4:1 pobjedu nad Montpellierom, Falcao je zabio je jedanaesterca, a onda je sve zaključio hat-tricom sjajni Riviere, ali je zato kiksao PSG, Bilićev 'prijatelj' Laurent Blanc upisao je samo domaći remi s Ajacciom (1:1), a imao je 76 posto posjed lopte, 36:1 udarce na gol. Gosti su pogotkom Pedrettija vodili sve do 86. minute, a tada je Cavani zabio za izjednačenje.

Nakon dva kola Monaco i Lyon Parizu 'bježe' četiri boda.

Slaven Bilić krenuo je u tursko prvenstvo na klupi Bešiktaša pobjedom, tek u smiraj susreta srušio je s 2:0 nezgodni Trabzonspor.