Jelavić zabio gol, iznudio jedanaesterac i crveni

\'Ranger\'s Nikica Jelavic celebrates scoring during the Clydesdale bank Scottish Premier League match at New Douglas Park, Hamilton. Photo: Press Association/Pixsell\'
PA/Pixsell
20.04.2011.
u 09:07

Nikica Jelavić postigao je pogodak u 4:0 pobjedi Rangersa nad Dundee Unitedom. Jelavić je zabio treći pogodak u 72. minuti, a iznudio je jedanaesterac u 23. minuti i crveni karton Dillona u 59. minuti.

Bio je to 15. Jelavićev pogodak ove sezone. Igračima Dundee Uniteda pokazana su tri crvena kartona, a među isključenima bio je i Mihael Kovačević. Rangersi imaju 80 bodova, četiri više od Celtica koji ima dvije utakmice manje.

Poredak: 1. Rangers 80, 2. Celtic 76 (-2), 3. Hearts 61, 4. Dundee United 52...