Sjednica Zastupničkog doma PSBiH

Za razliku od prethodnog saziva: Danas došla većina ministara!

31.01.2023.
u 13:16

Na trećoj sjednici novog saziva Zastupničkog doma Parlamentarne skupštine nazočilo je više od pola članova Vijeća ministara BiH.
Naime, ovo je prva redovita sjednica i prva nakon izbora Vijeća ministara. Njoj prisustvuju predsjedavajuća Borjana Krišto i sljedeći ministri Davor Bunoza, Dubravka Bošnjak, Nenad Nešić, Edin Forto i Elmedin Konaković, javlja Avaz.

Inače, u prošlom sazivu Vijeća ministara, oni su uglavnom ignorirali sjednice Predstavničkog doma i Doma naroda PSBiH i na većini sjednica bio je prisutan jedan ili nije niti jedan ministar.

 

 

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije