Željezničar preokretom do pobjede, Zrinjski minimalno svladao Krupu

13.08.2017.
u 06:29

Gubio je Željezničar, ali na kraju su uspjeli preokrenuti rezultat i svladati Borac iz Banja Luke 2:1. Za gostujuću momčad je u 16. minuti pogodio Raspudić kada se najbolje snašao nakon jednog prekida i glavom poslao loptu u mrežu, prenosi Goal.com

Dugo se čekalo na odgovor domaćina te je tek u 61. minuti izjednačio rezultat debitant Saša Kajkut koji je u igru ušao tek koju minutu prije. Iz slične situacije, kao i Raspudić, pogodio je Kajkut desnom nogom, da bi Zec potpuno preokrenuo rezultat u 69. minuti.

Vratio se Zrinjski pobjedama nakon što su u prošlom kolu aktualni prvaci BiH izgubili od Radnika. Ovoga puta su upisali minimalnu pobjedu nad Krupom, a jedini pogodak na susretu je postigao Stojkić.

U prvom susretu danas je Sloboda slavila protiv Viteza 1:0, a gol je dao Ziljkić u 68. minuti.