Košarkaši Bosne savladali Zrinjski

21.04.2018.
u 20:27

Košarkaši Bosne Royal večeras su u Skenderiji savladali Zrinjski rezultatom 80:71 u utakmici devetog kola lige za prvaka prvenstva BiH.

'Studenti' su nakon prvih nekoliko minuta igre vrlo brzo došli do prednosti te prvu četvrtinu završili u svoju korist 23:17.

U drugoj četvrtini, gosti su odigrali nešto bolje te tu dionicu završili u svoju korist 20:15.

U trećoj četvrtini izjednačena igra 21:21, da bi posljednju dionicu Bosna završila u svoju korist 21:13 i na kraju slavila.

Najefikasniji u domaćoj ekipi bio je Šturanović sa 20 podena, dok je kod Zrinjskog Ramljak ubacio 19 koševa.