Zrinjski i dalje nepobjediv kod kuće, prvi poraz Mladosti

Zrinjski
24.09.2016.
u 21:13

Zrinjski je u zadnjoj današnjoj utakmici 10. kola Premijer lige svladao Mladost iz Doboja kod Kaknja 2:1 te tako nastavio sjajan niz na domaćem terenu. 'Plemićima' je to šesta pobjeda ove sezone Pod Bijelim bijegom, prenosi Goal.com

Već u šestoj minuti odigrali su 'plemići' sjajnu akciju nakon koje je Stojkić iz voleja pogodio prečku. Mladost je bila blizu gola u 30. minuti, no Jakovljević je spasio svoj gol.

Zrinjski je došao do prednosti u 40. minuti. Golman Mladosti prvo je obranio udarac Bilbije, a zatim je lopta došla do Mešanovića koji je zatresao mrežu. Samo četiri minute kasnije Galić je uputio sjajnu loptu za Kuzmanovića koji je zaobišao golmana i poravnao na 1:1.

Stojkić je odlično pucao u 57. minjuti, no obranio je to Hadžić. Filipović, koji je zamijenio Todorovića u 65. minuti, zabio je u 79. za pobjedu domaćih.