Livno Open i ove godine okupio veliki broj mladih natjecatelja

Turnir
23.10.2012.
u 10:25

Na natjecanju je nastupilo 252 natjecatelja iz 24 taekwondo kluba - Hrvatske i Bosne i Hercegovine

Proteklog vikenda u Livnu je tradicionalno održan i najveći sportski događaj tog kraja. Riječ je o turniru u taekwandou - Livno Open 2012. u dvorani Dalibor Perkovi Dali održano je 17. Livno Open natjecanje za kategoriju mlađi kadeti, stariji kadeti i juniori i juniorke. Na natjecanju je nastupilo 252 natjecatelja iz 24 taekwondo kluba - Hrvatske i BiH. Taekwondo klub Magone Livno i Koryo Tomislavgrad nastupili su zajedno, te u konkurenciji 24 kluba osvojili su ekipno drugo mjesto. Treći ekipno su bili natjecatelji iz Taekwondo kluba Imotski, a prvo mjesto pripalo je Taekwondo klubu Marijan iz Splita. Magone i Koryo postigli su solidne pojedinačne rezultate tako su Josipa Radoš (Koryo), Stipe Čondrić, Ivo Zrno i Matej Orlović (Magone) osvojili prva mjesta u svojim konkurencijama. Karla Drmić, Ivan Kutleša, Antonela Pranjić, Slavica Letica, Vinka Jurčević (Koryo), Petar Brnić, Ivica Jezidžić, Ivana Džeko (Magone) osvojili su druga mjesta u svojim konkurencijama. Stefan Đurica, Krunoslav Matić, Marko Tičinović, Petra Orlović, Elvira Velić, Lucija Marelja i Ajla Kamber (Magone), Kristijan Papić, Mate Musić, Antea Perković, Ivana Krajina, Ivan Šarac, Mate Bokanović, Ante Ćurčić, Marija Andrić i Anica Marinčić (Koryo) osvojili su treća mjesta u svojim konkurencijama. - Želio bi se zahvaliti HT Eronetu, OŠ. fra Lovro Karaula, PTC Pavić, PTC Forum, BOS-osiguranju, Roko komercu, Mljekar Livno, Niče Paneli, STR Ruža Prolog, Mesnici Keko, Mljekari Puđa, Tiskari List i ostalim prijateljima turnira koji su pomogli novo održavanje Livno Opena. Nadam se kako će se svi sudionici vratiti i iduće godine i da ćemo dalje održavati ovu prigodnu tradiciju - kazao nam je August Orlović, ispred organizatora turnira TKD Magone Livno.