• OBJAVA: 29.05.2012 / 09:37
  • PRIKAZA: 616

Ulica smrti

Bomba ispod suncobrana ubila mladu ženu!

Poginula Sabina Dulić (37) prodavala je voće na štandu 
u vlasništvu njene sestre

– Pio sam kavu u kafiću kad smo odjednom osjetili eksploziju. Izletili smo iz lokala i uočili da jedna žena leži kraj ograde, a druga je sjedila na klupici kraj štanda s jagodama – svjedoči naš sugovornik koji je pripomogao unesrećenima u eksploziji koja je odjeknula Bihaćom u ponedjeljak oko 7 sati.

Hitna stigla brzo

Posljedice su tragične: 37-godišnja prodavačica povrća, kako su nam rekli mještani, Sabina Dulić iz Srbljana, je smrtno ranjena i izdahnula je na operacijskom stolu bihaćke bolnice, dok je njezinoj sestri Izeti Dulić teško ranjena noga, ali je operirana, te joj je spašen život. Izeta i njen suprug vlasnici su štanda na koji su nesretne žene svaki ponedeljak dolazile prodavati robu.

Naš sugovornik je s ostalim gostima izjurio iz kafića u pomoć ženama. – Rekao sam ostalima da ne diraju teže ranjenu, jer joj je krv curila iz pazuha, pa je očito ozlijeđena neka glavna žila. Drugoj sam užetom podvezao nogu, da prestane krv curiti. Ubrzo je došla hitna medicinska pomoć koju smo pozvali – kaže sredovječni čovjek.Želi ostati anoniman, jer se plaši posljedica s obzirom da živi u ulici u kojoj se dogodio incident. Policija je navodno privela osumnjičenog. Štand na kojem su ranjenje prodavale povrće nalazio se ispred kuće u kojoj je i trgovina voćem i povrćem. Saznajemo od mještana da se upravo vlasnik te radnje sumnjiči da je podmetnuo eksploziv ispod stalka za suncobran, navodno želeći suzbiti konkurenciju pred vlastitim vratima. Sumnja se da je motiv napad cijena jagoda, koja je kod ubijene i povrijeđene žene bila manja za pola marke u odnosu na ostale. Eksploziv je detoniran pomicanjem stalka. Tragedija je mogla biti i veća, jer se to dogodilo u blizini gradske tržnice, a ponedjeljkom je sajmeni dan. – To je sve iz rata izašlo šašavo, to su sve alkaponci, pa vas molim da me ne slikate – rekao nam je naš sugovornik, očevidac. Prodavačica povrća. čiji je štand smješten preko puta onog unesrećenih, kaže da više u tu ulicu neće dolaziti.

Bio miran susjed

Dvije stanovnice te ulice kažu da je osumnjičeni bio pristojan i miran susjed, ali i dodaju da je ipak malo čudan. – Teško je opisati kako. To je sve zbog rata – objašnjava nam starija sugovornica. Svi mještani s kojima smo razgovarali odbacuju da bi motivi eksplozije mogli biti politički, nacionalistički motivirani, te da je Bihać miran grad u kojem skladno sužive Bošnjaci, Hrvati i Srbi. Oni dodaju da se baš u toj ulici zaredalo nekoliko ubojstava.

Ovaj članak još nije komentiran.
Prijava korisnika X


Zaboravili ste lozinku?
Facebook povezivanje X

Kako biste dovršili povezivanje svojeg Facebook profila s vecernji.hr portalom, molimo prijavite se sa svojim vecernji.hr korisničkim podacima ili kreirajte novi vecernji.hr profil.

Postojeći korisnik



Molimo da sigurnosti radi unesete korisničko ime i lozinku Vašeg večernji.hr korisničkog računa.

Novi korisnik

Zatvori

Pozdrav, korisniče Internet Explorera 6!

Kako biste još više nego do sada uživali pretražujući internetske stranice, povećali sigurnost svojega računala te tehnički i vizualno dobili najviše, molimo vas da besplatno nadogradite svoj internetski preglednik na noviju verziju ili da koristite neki od alternativnih preglednika.

Internet Explorer Mozilla Firefox Safari Google chrome Opera
Pošalji e-mail prijatelju X



Pravila komentiranja X

Registracijom na internetski portal Večernjeg lista i slanjem komentara na sadržaj portala korisnik prihvaća pravila komentiranja po kojima u komentarima nije dopušteno:

  1. psovanje, vrijeđanje, omalovažavanje
  2. govor mržnje, diskriminacija i izražavanje netolerancije
  3. pisanje velikim slovima
  4. chatanje, offtopic komentiranje
  5. spamanje ili reklamiranje stavljanjem linkova ili na bilo koji drugi način
  6. copy/paste cijelih tekstova s drugih portala, blogova i sl.
  7. citiranje uvredljivih komentara ili bilo kakvih drugih komentara koji nisu dopušteni na portalu
  8. korištenje prostačkog ili uvredljivog nicka te nicka u kojem je sadržano ime i prezime neke poznate osobe
  9. prozivanje administratora ili polemiziranje s administratorom na bilo koji način (prijave neprimjerenih komentara možete poslati na mail moderator@vecernji.net)
  10. pisanje drugim jezikom i pismom osim hrvatskog jezika i latiničnog pisma

Svako kršenje pravila rezultirat će brisanjem komentara i/ili baniranjem korisnika na određeno vrijeme, a izrazito teško ili učestalo kršenje pravila brisanjem korisnika iz arhive čime će se automatski izbrisati svi njegovi prethodni komentari.

Opće uvjete korištenja u cijelosti možete pročitati na adresi:
www.vecernji.hr/page/uvjeti_koristenja

Ispravi greške X