Wales
Tim Goode/PIXSELL
15.10.2023.
u 22:19

Harry Wilson je u 47. minuti dobio sjajnu loptu iza leđa hrvatske obrane. Ofenzivac Fulhama prvo je primio loptu na prsa, a onda je s puno osjećaja prebacio istrčalog Livakovića za 1:0 i oduševljenje na stadionu Cardiff Cityja.

Hrvatska je protiv Walesa u Cardiffu opet loše ušla u utakmicu što joj se osvetilo u 49. minuti. Domaćini su bili bolji u prvom dijelu, a izrazito napadački su ušli i u nastavak.

Harry Wilson je u 47. minuti dobio sjajnu loptu iza leđa hrvatske obrane. Ofenzivac Fulhama prvo je primio loptu na prsa, a onda je s puno osjećaja prebacio istrčalog Livakovića za 1:0 i oduševljenje na stadionu Cardiff Cityja.