Modrić sjajan u pobjedi Reala, Čarli i lokosi izgubili kod Zenita

Reuters/Pixsell
Autori: rj, av/VLM
01.09.2013.
u 13:53

Vedran Ćorluka odigrao je cijelu utakmicu u porazu Lokomotiva kod Zenita (2:1) te zaradio žuti karton

Luka Modrić odigrao je cijeli susret u domaćoj prvenstvenoj pobjedi Reala nad Athletic Bilbaoom (3:1) i zapaženo odradio svoju ulogu.

No, zvijezda utakmice ovoljetno je Realovo pojačanje Isco koji je Bilbaou zabio dva pogotka, u 26. minuti na asistenciju Benzeme koji mu je dodao i u 73. minuti. U nadoknadi prvog dijela utakmice zabio je Cristiano Ronaldo (as. Di Maria) dok su gosti do počasnog pogotka došli deset minuta prije kraja preko Ibaija. Bila je to Realova treća pobjeda u tri prva kola Primere.

Vedran Ćorluka odigrao je cijelu utakmicu u gostujućem porazu Lokomotiva kod Zenita (2:1) te zaradio žuti karton. Zenit je slavio pogocima Širokova i Žirjanova, a strijelac za Moskovljane bio je Boussoufa. Zenit je ovom pobjedom preskočio Lokomotiv te je na 2. mjestu ljestvice sa 14 bodova, a vodeći je CSKA sa 17.