'Munich's Mario Mandzukic reacts during the German Bundesliga match between FC Bayern Munich and Hannover 96 at Allianz Arena in Munich, Germany, 24 November 2012. Photo: TOBIAS HASE (ATTENTION: EMBA
DPA/Pixsell
01.08.2013.
u 22:33

Mandžo je ušao u igru u u 57. minuti, a 16 minuta kasnije zabio za 2:1 pobjedu Bayerna nad Cityjem

Mario Mandžukić donio je Bayernu naslov u Audi kupu! Nakon što ga je Pep Guardiola držao na klupi do 57. minute, kad je ušao u igru, hrvatski reprezentativac u utakmici protiv Manchester Cityja donio mu je prvi trofej na klupi Bavaraca.

No, krenimo redom. Engleska momčad povela je u 61. minuti pogotkom Negreda. Pet minuta kasnije za izjednačenje je zabio Thomas Müller iz jedanaesterca, a onda nastupa Mario Mandžukić.

Na ubačaj Müllera u 73. minuti postigao je svoj rutinski pogodak glavom i donio pobjedu Bayernu u njegovoj Allianz Areni.

U utakmici za treće mjesto Milan je pobijedio Sao Paulo sa 1:0 pogotkom Boatenga u 52. minuti.