siroki vitez
28.11.2015.
u 16:43

Široki je upisao drugi uzastopni remi, ovoga puta na gostovanju ekipi Viteza

Nogometaši Slobode pobjedom su nastavili pohod prema tituli jesenjeg prvaka Premijer lige BiH. Ekipa Husrefa Musemića upisala je novu pobjedu u 17. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, a ovoga puta Tuzlaci su s 1:0  slavili na gostovanju Rudaru u Prijedoru.

Jedini gol na tom meču iz slobodnog udarca postigao je Zajko Zeba u 80. minutu.

Široki je upisao drugi uzastopni remi, ovoga puta na gostovanju ekipi Viteza. Utakmica je završena rezultatom 1:1. Oba pogotka postignuta su u prvih deset minuta meča. Vitez je došao do vodstva preko Velibora Đurića u 6. minutu, a samo četiri minuta kasnije izjednačenje je donio igrač Širokog Dino Kresinger.

Čelik je na ‘’Bilinom polju’’ upisao nove bodove protiv sarajevskog Olimpica. Domaći su slavili s 1:0, a jedini gol na toj utakmicu u 18. minutu postigao je Anel Dedić.

Kriza Olimpica se nastavlja i evidentno je da će najmlađi sarajevski premijerligaš do kraja sezone voditi borbu za opstanak u društvu najboljih.

Sutra od 13 sati igraju Sarajevo i Travnik, Radnik i Željezničar, te Slavija i Mladost.