Škarice Ibiševića za pobjedu, asistencija Medunjanina

Vedad Ibišević
29.07.2016.
u 08:24

Hertha je u prvoj utakmici trećeg pretkola Europske lige s minimalnih 1:0 u Berlinu pobijedila Brondby. Vrijedan gol uoči uzvrata zabio je Vedad Ibišević u 28. minuti. I to kako, nakon ubačaja Weisera, pogodio je škaricama.

Maccabi Tel Aviv je kao gost slavio kod Panduriija 3:1, a Medunjanin je bio na terenu do 68. minute. U 49. je sjajno asistirao Igiebora za 2:1. Prethodno su Izraelci poveli preko Ben Haima u 7. minuti, no Herea je vratio stvari na početak u 30. Konačnih 3:1 je postavio Peretz u 77. minuti, javlja Goal.

Andrija Vršajević u pobjedi Osmanlispora 1:0 protiv estonskog Kaljua odradio je 90. minuta. Pobjedu domaćinu donio je Pinto u 74. minuti.

Emir Halilović igrao je do 61. minute u pobjedi Spartaka iz Trnave kod bečke Austrije 1:0. Jedini gol zabio je Tambe u 46. minuti.

U remiju Zhodina i Rapida 0:0 Srđan Grahovac je odigrao 90 minuta.