Široki poražen od Gyirmota u finalu Istria Winter kupa

Široki Brijeg
05.02.2017.
u 19:26

Nogometaši Širokog Brijega nisu uspjeli podići trofej namijenjen pobjedniku ''7. Istria Winter kupa'', nakon što je u finalu turnira poraženi od mađarskog Gyirmota sa 7:6 nakon izvođenja jedanaesteraca.

"Plavo-bijeli" su došli u vodstvo u 15. minuti preko Repića, a Mađari su izjednačili u završnici prvog poluvremena (41.) preko Tančika, priopćeno je iz bh. kluba.

Pred sami kraj utakmice, u 86. minuti Gyirmot je ponovno poveo preko Novaka, ali Široki je u drugoj minuti sudske nadoknade preko Bralića uspio doći do poravnanja, pa su pobjednika turnira odlučivali jedanesterci.

Posljednjeplasirana ekipa mađarskog prvenstva bila je spretnija s bijele točke i na kraju je slavila sa 7:6 te obranila naslov pobjednika.