Pregled dana navigacija Naslovnica
SVJETSKO PRVENSTVO

RASPORED SVIH UTAKMICA

Raspored svih utakmica u grupnoj fazi natjecanja na svjetskom nogometnom prvenstvu u Brazilu 2014 . nakon žrijebanja grupa

RASPORED SVIH UTAKMICA

Foto: import

Raspored svih utakmica u grupnoj fazi natjecanja na svjetskom nogometnom  prvenstvu u  Brazilu  2014 . nakon žrijebanja grupa: 

A-grupa: 
A1 Brazil, A2 Hrvatska, A3 Meksiko, A4 Kamerun 
12. lipnja: 
22.00 Sao Paulo: Brazil - Hrvatska 
13. lipnja: 
18.00 Natal: Meksiko - Kamerun 
17. lipnja: 
21.00 Fortaleza: Brazil - Meksiko
18. lipnja: 
21.00 Manaus: Kamerun - Hrvatska 
23. lipnja: 
22.00 Brasilia: Kamerun - Brazil 
22.00 Recife: Hrvatska - Meksiko 

B-grupa:  
B1 Španjolska, B2 Nizozemska, B3 Čile, B4 Australija 
13. lipnja: 
21.00 Salvador: Španjolska - Nizozemska  
00.00 Cuiaba: Čile - Australija 
18. lipnja: 
18.00 Porto Alegre: Australija - Nizozemska 
00.00 Rio de Janeiro: Španjolska - Čile 
23. lipnja: 
18.00 Curitiba: Australija - Španjolska 
18.00 Sao Paulo: Nizozemska  - Čile 

C-grupa:  
C1 Kolumbija, C2 Grčka, C3 Obala Slonovače, C4 Japan 
14. lipnja:
18.00 Belo Horizonte: Kolumbija - Grčka 
00.00 Recife: Obala Slonovače - Japan  
19. lipnja: 
18.00 Brasilia: Kolumbija - Obala Slonovače  
00.00 Natal: Japan - Grčka 
24. lipnja: 
22.00 Cuiaba: Japan - Kolumbija 
22.00 Fortaleza: Grčka - Obala Slonovače  

D-grupa:  
D1 Urugvaj, D2 Kostarika, D3 Engleska,  D4 Italija 
14. lipnja: 
21.00 Fortaleza: Urugvaj - Kostarika 
15. lipnja:
03.00 Manaus: Engleska  - Italija 
19. lipnja: 
21.00 Sao Paulo: Urugvaj - Engleska  
20. lipnja:  
18.00 Recife: Italija - Kostarika 
24. lipnja: 
18.00 Natal: Italija - Urugvaj 
18.00 Belo Horizonte: Kostarika - Engleska  

E-grupa:  
E1 Švicarska, E2 Ekvador, E3 Francuska, E4 Honduras 
15. lipnja: 
18.00 Brasilia: Švicarska - Ekvador 
21.00 Porto Alegre: Francuska - Honduras 
20. lipnja: 
21.00 Salvador: Švicarska - Francuska  
00.00 Curitiba: Honduras - Ekvador 
25. lipnja: 
22.00 Manaus: Honduras - Švicarska 
22.00 Rio de Janeiro: Ekvador - Francuska  

F-grupa:  
F1 Argentina, F2 Bosna i Hercegovina, F3 Iran, F4 Nigerija 
15. lipnja: 
00.00 Rio de Janeiro: Argentina - Bosna i Hercegovina 
16. lipnja:
21.00 Curitiba: Iran - Nigerija 
21. juna: 
18.00 Belo Horizonte: Argentina - Iran 
00.00 Cuiaba: Nigerija - Bosna i Hercegovina 
25. lipnja: 
18.00 Porto Alegre: Nigerija - Argentina 
18.00 Salvador: Bosna i Hercegovina - Iran  

G- grupa:  
G1 Njemačka, G2 Portugal, G3 Gana, G4 SAD
16. lipnja: 
18.00 Salvador: Njemačka - Portugal 
00.00 Natal: Gana - SAD 
21. lipnja: 
21.00 Fortaleza: Njemačka - Gana 
22. lipnja: 
21.00 Manaus: SAD - Portugal 
26. lipnja: 
18.00 Recife: SAD - Njemačka  
18.00 Brasilia: Portugal - Gana 

H-grupa:  
H1 Belgija, H2 Alžir, H3 Rusija, H4 Južna Koreja 
17. lipnja: 
18.00 Belo Horizonte: Belgija - Alžir 
00.00 Cuiaba: Rusija - Južna Koreja 
22. lipnja: 
18.00 Porto Alegre: Južna koreja - Alžir 
00.00 Rio de Janeiro: Belgija - Rusija 
26. lipnja: 
22.00 Sao Paulo: Južna Koreja - Belgija 
22.00 Curitiba: Alžir - Rusija 

Ocijeni:

1 2 3 4 5

0 (0 ocjena)
Ispravi pogreške

Ključne riječi

Komentari

Registracija