Nogometaši BiH vode nakon prvog poluvremena protiv Gibraltara

ojoj
1/5
25.03.2017.
u 19:00

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine vodi protiv Gibraltara s 2:0 nakon prvog poluvremena na Bilinom polju u kvalifikacijskoj utakmici za odlazak na svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine.

Strijelac oba gola u prvom dijelu bio je Vedad Ibišević, prvo u 4. a zatim i u 43. minuti susreta.

Izabranici Mehmeda Baždarevića bili su kako se očekivalo dominantna strana. Za veće vodstvo dobre prilike su imali Armin Hodžić, Ermin Bičakčić te Edin Višća.

Gosti su zaprijetili preko Casciaro u 16. minuti ali njegov šut ispred gola blokira Ervin Zukanović.