Mininogometna reprezentacija BiH u četvrtfinalu EP-a

Mininogometna reprezentacija BiH
26.08.2016.
u 18:47

Mininogometna reprezentacija BiH danas je u osmini finala Europskog mininogometnog prvenstva u Mađarskoj odmjerila snage sa Španjolskom.
U prvom poluvremenu se igralo čvrsto, golova nije bilo, a dodijeljena su po dva žuta kartona za obje reprezentacije.

Kod BiH su kartone "zaradili" Bernad Filipović i Marin Jukić, a kod Španjolske Luis Martinez i Matias Ezeqiel Lopez, piše Klix.ba

Slična igra se nastavila i u drugom poluvremenu u kojem su mreže također mirovale. Naš tim je dobio još jedan žuti karton, a "požutio" je Marko Vujica.

Pobjednik je odlučen izvođenjem jedanaesteraca, a uspješniji su bili bh. reprezentativci rezultatom 3:1 te su izbacili Španjolsku i plasirali se u četvrtfinale EP.