Nakon 17. minuta prekida utakmica je nastavljena

Kaos na utakmici između Novog Pazara i Crvene Zvezde

neredi
29.08.2016.
u 07:15

Utakmica 7. kola Superlige Srbije između Novog Pazara i Crvene zvezde prekinuta je u 67. minutu, prenosi N1.

Glavni sudija Milan Ilić odlučio je da povuče igrače sa terena, pošto su navijači domaćeg tima počeli stolicama i tvrdim predmetima da gađaju igrače Crvene zvezde koji su sjedili na klupi za rezerve.

Incidentu je prethodilo isključenje igrača beogradskog tima Predraga Sikimića, koji je brutalno udario golmana domaćeg tima Mladena Živkovića. Sikimić je zakasnio u utrci za loptom i nogom udario Živkovića, koji je ostao da leži na zemlji, a nakon toga je prebačen u bolnicu.

Dok je Sikimić napuštao teren, sa tribina su počele da lete stolice i razni tvrdi predmeti prema igračima gostiju. Ilić je prekinuo utakmicuž, a igrači oba tima su otrčali u svlačionicu.

Jednog od pomoćnih sudija Dalibora Đurđevića pogodio je navijač Novog Pazara.

Navijači Novog Pazara skandirali su "Ovo je Turska", dok su im "Delije" uzvraćale skandiranjem "Ratko Mladić".

Nakon 17. minuta prekida utakmica je nastavljena, a  nogometaši Novog Pazara pokušat će sa igračem više na terenu anulirati prednost Zvezde (0:2).

Izvor: Daily motion