Bivša zvijezda Milana zabila nevjerojatan pogodak

akcija
24.10.2016.
u 08:26

Villarreal i Las Palmas Marka Livaje odigrali su utakmicu 9. kola Primere, a domaćini su u posljednjim trenucima utakmice stigli do vrijedne pobjede (2:1), prenosi Net.hr

Las Palmas je prvi došao u vodstvo zaista fantastičnim pogotkom Kevina-Princea Boatenga u 32. minuti utakmice, koji će se još dugo vrtjeti u špicama. Čitava akcija sjajno je izvedena.

Tanausu je bio asistent, a Boatengu, bivšem članu Schalkea i AC Milana, to je bio treći pogodak sezone za Las Palmas koji sad zauzima 9. mjesto na ljestvici Primere i ugodno je iznenađenje španjolske lige.

Do kraja utakmice Villareal je preokrenuo i pogocima Sansonea iz jedanaesterca u 64. minuti, odnosno Bakambua u 92. minuti susreta, uzeo sva tri boda. Hrvatski napadačMarko Livaja nije konkurirao za ovu utakmicu.