Od zanimljivih rezultata vrijedi izdvojiti i pobjedu Basela protiv Liverpoola

Atletico - Juventus
1/4
01.10.2014.
u 22:53

Mandžukić je još jednom bio sjajan, borben, agresivan i požrtvovan što su navijači znali nagraditi burnim pljeskom kada je izišao u 82. minuti

Liga prvaka se nastavila utakmicama skupina A, B, C i D. U najzanimljivijoj utakmici večeri viceprvak Europe Atletico Madrid porazio je Juventus na Vicente Calderonu 1:0.  Pobjednički zgoditak postigao je Arda Turan u 74. minuti. Juanfran je nabacio s desne strane, Mandžukić je zakasnio na prvoj stativi, a Turan pravovremeno stigao i pogodio. Hrvatski napadač igrao je s pomoćnom maskom, no skinuo ju je nakon nekoliko minuta zato što mu je smetala. Mandžukić je još jednom bio sjajan, borben, agresivan i požrtvovan što su navijači znali nagraditi burnim pljeskom kada je izišao u 82. minuti.

Rezultati utakmica 2. kola nogometne Lige prvaka u skupinama A, B, C, i D:

Skupina A:
Atletico Madrid-Juventus 1-0 (Arda Turan 75)
Malmo FF-Olimpiakos 2-0 (Rosenberg 41, 82)

Skupina B:
Basel-Liverpool 1-0 (Streller 52)
Ludogorec-Real Madrid 1-2 (Marcelinho 6/Ronaldo 25pen, Benzema 77). Promašeni penal: Ronaldo (Real, 11)

Skupina C:
Zenit-Monaco 0-0
Bayer Leverkusen-Benfica 3-1 (Kiessling 25, Son 34, Calhanoglu 63pen/Salvio 61)

Skupina D:
Anderlecht-Borussia Dortmund 0-3 (Immobile 4, Ramos 70, 79)
Arsenal-Galatasaray 4-1 (Welbeck 23, 30, 52, Sanchez 41/Burak Yilmaz 63pen). CK: Szcezsny (Ars, 60)